Szafki RTV

Kliknij na konkretne zdjęcie i zobacz szczegóły wybranego modelu.

Szafki RTV – najładniejsze inspiracje

Szafki RTV wykonujemy tylko pod indywidualne zamówienie klienta. Nie są one dostępne od ręki, ponieważ nie interesuje nas masowa produkcja. Do każdego mebla podchodzimy indywidualnie i chcemy, aby każdy mebel wyglądał oryginalnie i był dopasowany pod konkretny gust użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inspiracjami szafek RTV, być może któraś przypadnie wam do gustu.

Szafki RTV na zamówienie

Niewątpliwie nieodzownym elementem w salonie jest telewizor, a co za tym idzie szafki RTV. Nie wyobrażamy sobie spędzania czasu bez tego urządzenia, co wcale nie jest zadowalającą wiadomością – ale rzeczywistą. Bez wątpienia wystrój salonu działa na samopoczucie człowieka i poziom relaksu. Niemniej jednak jeśli lubimy wpatrywać się w TV to nieuniknione jest patrzenie na mebel, który pod nim się znajduje. Dlatego szafkę pod telewizor warto dopasować zgodnie z klimatem salonu i wymaganiami użytkowników.

Szafki RTV inspiracje
Aranżacja białej szafki RTV z nowoczesnymi lamelami i półkami na książki. Zachęcamy do zapoznania się dokładnym opisem prezentowanej szafki.

Szafki RTV z lamelami dekoracyjnymi

Lamele dekoracyjne stały się prawdziwym hitem w ciągu ostatnich miesięcy. Obserwujemy je nie tylko w meblach kuchennych, ale także salonowych czy sypialnianych. Dlaczego nie wykorzystać ich w zabudowach pod telewizor? Duża ilość płyt meblowych pozwala na konfigurowanie zestawów pod własny gust.

Szafki RTV inspiracje
Drewniane lamele dekoracyjne w szafce pod TV.
Pomysły na szafki RTV
Lekko różowa szafeczka z poziomymi lamelami na lewych drzwiach.

Podwieszana szafka RTV

Niewątpliwie wyobraźnia ludzka nie zna granic czego dowodem są poniższe zdjęcia. Współczesny świat wymusza niejako poszukiwanie nowych nieszablonowych rozwiązań. Jednym z rozwiązań takiego niekonwencjonalnego podejścia może być podwieszenie szafki. Ponieważ całość nie dotyka podłogi mamy wrażenie jakby całość unosiła się w powietrzu. To rozwiązanie poza bardzo ciekawym efektem wizualnym ma również praktyczne zastosowanie. Utrzymanie czystości pod nią nie będzie żadnym problemem.

Podwieszane szafki RTV inspiracje
Podwieszana szafka ma wiele pozytywnych zalet.
Podwieszane półki pod telewizor inspiracje
Utrzymanie czystości pod takim meblem nie będzie żadnym problemem.

Szafki RTV z szufladami

Zarówno w meblach kuchennych jak i salonowych warto pomyśleć nad zamontowaniem szuflad. O ich zaletach nie trzeba pisać ponieważ każdy z marszu umiałby wymienić dziesiątki. My wspomnimy, że montując prowadnice warto wykorzystać tylko te lepsze jakościowo. Unikniemy dzięki temu nerwów i niepotrzebnych reklamacji. Szafki RTV z szufladami to naprawdę dobre i warte rozważenia rozwiązanie.

Szafki RTV z szufladami
Prowadnice z domykiem to już standard. Nie warto na nich oszczędzać.
Szuflady w szafce pod telewizor
Otwieranie szuflad za pomocą czarnych tradycyjnych, ale nowoczesnych uchwytów.

Podświetlana szafka pod telewizor

Co zrobić aby meble wyglądały bardziej nowocześnie i ekskluzywnie? Odpowiedź nasuwa się sama – podświetlić. Wyobraźmy sobie ciemne pomieszczenie z rozświetlonym tylko jednym ciekawym elementem. Czyż stworzenie takiego klimatu nie będzie czymś nieprzeciętnym i pożądanym? Dostępność różnych rodzajów oświetleń pozwoli nam na dobranie tego najodpowiedniejszego!

Podświetlenie szafki pod telewizorem
Podświetlenie lameli za telewizorem paskiem LED. Efekt 'wow’ gwarantowany!
Pasek LED w szafce TV
Czarna płyta doskonale komponuje się z drewnem i oświetleniem LED.

Szafki RTV inspiracje

Pamiętajmy, że możliwości na zaprojektowanie szafek RTV jest praktycznie nieskończenie. Poniżej przedstawiamy kilka innych propozycji, które warto rozważyć.

Szafki RTV na wymiar Kraków
Gra kolorami i standardowy mebel staje się niestandardowy.
Szafki RTV na nóżkach
Czarne nóżki w regle pod telewizorem.
Inspiracje mebli do salonu
Raz jeszcze niebanalny i odważny kolor. Tym razem jasna zieleń.
Białe szafki RTV inspiracje
Dla osób lubiących klasykę biała szafka RTV oklejona drewnopodobną PCV.

Szafki RTV: podsumowanie

Pomysłów na aranżację salonu, a w szczególności szafki RTV jest mnóstwo. Kilka z nich pozwoliliśmy sobie zaprezentować i mamy nadzieję, że będą pomocne w organizacji własnych wnętrz. Nie mniej jednak zapraszamy do osobistego kontaktu z nami. Na pewno doradzimy, w końcu mówi się, że doświadczenie robi swoje.

Scroll to Top