Komody

Kliknij na konkretne zdjęcie i zobacz szczegóły wybranego modelu.

Komody – najlepsze inspiracje

Komody to bardzo uniwersalne meble w naszych pomieszczeniach. Spotykamy się z nimi zarówno w domach, miejscach publicznych jak i biurach. Czemu zawdzięczają one tak dużą popularność? Na 100% temu, że są bardzo uniwersalne. Sprawdzą się w sypialni jako świetne miejsce na bieliznę, jak i biurze jako świetne miejsce na dokumenty. Ogromną zaletą komód tej także to, że bez problemu zamówimy je na dowolny wymiar u stolarza. Poniżej przedstawiamy kilka projektów, które znalazły uznanie wśród naszych klientów. Zapraszamy!

Komody inspiracje
Wykonanie komody z szufladami lub frontami nie stanowi problemu.
Komoda inspiracje
Biała komoda na czarnych nogach wykonywana na wymiar.

Komody na zamówienie

Szuflady są bardzo lubianym elementem w szafkach nie tylko kuchennych. Wielu użytkowników nie wyobraża sobie, żeby nie było ich w komodach. Meble na wymiar posiadają ogromną zaletę – wysokość, głębokość jak i jakość prowadnic dobierzemy pod siebie. Dzięki temu meble na pewno spełnią swoją funkcję wzorowo i będą służyć użytkownikowi przez długie lata.

Komody z szufladami na wymiar
Nowoczesna i elegancka komoda z delikatnymi czarnymi uchwytami.

Szafki do salonu i sypialni z drzwiami i szufladami

Obok szuflad swobodnie możemy zastosować tradycyjne drzwi. Kompromis pomiędzy nowoczesnością a tradycyjnym podejściem utrzymany. Tego typu komodę bez problemu wykorzystamy w salonie obok szafy przesuwnej lub sypialni obok łóżka. Zwróćmy uwagę na wykończenia mebli. Niby zwykła szafka, a jednak w swoim wnętrzu kryje naprawdę dużo miejsca do przechowywania.

Komody do salonu i sypialni z drzwiami i szufladami
Warto rozważyć wykonanie chociaż jednej szuflady w naszej komódce.

Komoda lakierowana

Nie ograniczamy się tylko do płyt laminowanych. Dla bardziej wymagających użytkowników dostępna jest oferta bardziej ekskluzywna. Komody lakierowane będą trwalsze i jeszcze lepiej dopasowane do pomieszczenia pod względem kolorystycznym. Jest to zasługa ogromnej ilości możliwych do uzyskania kolorów. Całość zestawiona z ciekawymi uchwytami i solidnymi akcesoriami może zachwycać i cieszyć oczy przez bardzo długi czas. Koniecznie przemyśl temat lakierowanych mebli!

Komoda lakierowana na wymiar
Komoda lakierowana RAL 1015 mat
Scroll to Top